Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sraz u Divika

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Sraz u Divika   Sraz u Divika EmptyTue Sep 20, 2011 11:48 am

V nedávné době jsme měli gildovní sraz - "GRILOVAČKA NA CHALUPE U DIVIKA".
Byla to fajn akce některých zakládajících členů Crazy Harley Clubu, ale nejen členové této gildy byli účastni. Byli pozvání a zúčastnili se i dva čestní hosté z gildy INCOMING. Nebudu zde jednotlivé hráče vyjmenovávat, ale možná se zde někteří účastníci této akce sami vyjádří a řeknou jak se jim to líbilo či nelíbilo. Cool Možná i fotky vloží hehehe. Každopádně musím říct, že všichni tito kamarádi co u mne byli jsou velice kvalitní lidé s velmi dobrým charakterem a morálními vlastnostmi!!!!! S takovými si rozumím i když jsem věkově asi někde jinde.. No Zvažuju jestli mám vůbec tuto hru hrát, když koukám na ten věk některých hráčů..., ale zpět k tématu. Fakt !!! Chlapi!!! - řeknu to po ostravsky: byla to fajna akca jak cyp, moc se mi to podobalo! Muhahaha. - Překlad do češtiny: byla to super akce, moc se mi to líbilo!


Jen škoda, že nesmim chlastat!!! What a Face To byste viděli ten mazec pig pirat



Děkuji všem, kteří tam byli, že si udělali čas a přijeli!!!!!!!



Mno - kdyby se byla bývala konala zase nějaká akce... tak tentokrát rád přicestuju já!!! Wink
Návrat nahoru Goto down
Mattaku

Mattaku


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 27. 11. 10

Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sraz u Divika   Sraz u Divika EmptyFri Sep 23, 2011 10:05 am

Kouknu se po fotkách a vložím sem nějaké a jakmile se rozroste naše jádro guildy o kvalitní borce a prsatý kočičky udělame další akci Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Burithus




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 11. 10

Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sraz u Divika   Sraz u Divika EmptyMon Sep 26, 2011 7:36 pm

Ivo byla to super akce a jsem moc rád, že jsme se mohli u tebe sejít a poznat ty, které jsem ještě neznal osobně.
Ty a Lenka jste suuuuuuuuupéééééééééér hostitelé (p.s. - že Lence posílám pusu Twisted Evil ).
Jinak určitě něco naplánujeme a srázek si zopakujeme. Jo jinak se omlouvám za neaktivitu ve WoWku, zase jsem čuchnul
k drakům Embarassed - jak říká Evik - jsem prý drakofil pirat . Už ať je to GW2 a jsme zase pohromadě Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Mattaku

Mattaku


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 27. 11. 10

Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sraz u Divika   Sraz u Divika EmptyThu Sep 29, 2011 12:58 am

Souhlas na GW 2 se tesi mnoho z nás Smile
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sraz u Divika   Sraz u Divika EmptyThu Sep 29, 2011 10:13 am

Burithus napsal:
Ivo byla to super akce a jsem moc rád, že jsme se mohli u tebe sejít a poznat ty, které jsem ještě neznal osobně.
Ty a Lenka jste suuuuuuuuupéééééééééér hostitelé (p.s. - že Lence posílám pusu Twisted Evil ).
Jinak určitě něco naplánujeme a srázek si zopakujeme. Jo jinak se omlouvám za neaktivitu ve WoWku, zase jsem čuchnul
k drakům Embarassed - jak říká Evik - jsem prý drakofil pirat . Už ať je to GW2 a jsme zase pohromadě Twisted Evil


Peto vpoho Very Happy vzkazy vyřídím, tu pusu ji také dám, i když - nenapsal jsi kam tu pusu......... no dobře - tak na líčko a s "mákem" hehehe.
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sraz u Divika   Sraz u Divika EmptyThu Sep 29, 2011 10:17 am

Peto pod akym nickom hras ? ci uz hras Shimuki ? ked bude full Tibet jjakub asi opet raz vyrazi do boja Very Happy

btw ten novy panel co dali od korejcov je husty to som tam chcel mat vzdy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sraz u Divika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sraz u Divika   Sraz u Divika Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sraz u Divika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Guildovní akce :: Srazy-
Přejdi na: