Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Monica War

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Monica
Anonymní




Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Monica War   Monica War EmptyWed Sep 28, 2011 5:23 pm

Monica
Hraji Fury,Arms a stavim i na Prot(chtěl bych tankovat)
Jwl 436,Mining 450 )
Guildy už si bohužel nepamatuji,ale odcházel jsem většinou z důvodů neschopnosti,neaktivnosti 90% lidi a také z hlouposti některých jedinců

Wow jsem hral poprvé na Anthorii ještě na TBC to může být 3-4 roky,warriora hraji rok
Nejsem povrchní,tudíž to o sobě řict nemohu,ale neslyšel jsem zatím žádnou negativní kritiku za mé hraní(prostě se snážím Smile
Slyšel jsem o vás jen to nejlepší a chtěl bych si hru užít naplno s Lfg to bohužel moc nejde a spiše to má negativní dopad Smile
TS3 a Ventrilo není problém,Mikrofon mám a je funkční Smile
Je mi 18 a raidování mi do 0:00 nevadí,ale lepší by to bylo o víkendu než ve všední dny
Z TBC Hyjal,Karazhan,BlackTemple z nového patche Naxx,OS,a zbytek s lfg většinou neůspěšně
Jsem schopen hrát v týdnu od 18:00-23:00 by bylo asi nejideálnějši a o víkendu mi na čase moc nezáleží Smile
GS mám tuším Pve 5835 a PvP 5200-kolem
Je mi 18 let,jsem v maturitním ročníku na gymnaziu.Aktivně se věnuji Kickboxu,inline a lezení na stěně.Jsem z Brna a jsem kolektivní typ ,který rád podrží (aspoň to o mně říkávají)
Tak přeji hezký zbytek dne. Smile
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War EmptyWed Sep 28, 2011 9:07 pm

No Misto v ICC 25 Nezarucuji Jedine ak mas Brain a Tocis Dps + Taktiky ICC 25 Mas nastudovane Smile Je u nas Velmi vela Furi Wariorov Dal by som ti NIE aj ZA ak sa ukazes v dmg a Braine Smile Takzvane Skusovny Raid By to chtelo Smile
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War EmptyWed Sep 28, 2011 9:16 pm

Jj mozme skusit warow je ale plno uz ti maju problem ist na icc takze PROTI
Návrat nahoru Goto down
Warian




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 29. 08. 11

Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War EmptyWed Sep 28, 2011 10:58 pm

Kukol som si ta na armory si PvPckar a mas v bagoch aj dake tie PvE veci na ICCko sa podla mna tak skoro nedostanes priemerny eq vytocit na 25 mozes tak 4-5 k DPS Sry za mna [b]Nie
Návrat nahoru Goto down
Mattaku

Mattaku


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 27. 11. 10

Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War EmptyThu Sep 29, 2011 12:53 am

Krome vsech DPS a jinych zalezitosti taktiky a uspesneho aktivniho zapojeni v icc muze byt prospesny v jinych raidech typu TOC a TOgc...ne kazdy musi hned jit ICC ani na to EQ jeste nema....Ja navrhuji zkusebni raid v toc 25 a kdybych byl spokojeny togc ....muj navrh Zkouska...jak vystupovani na TS jako cloveka pak i ve wow
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War EmptyThu Sep 29, 2011 9:44 am

Četl jsem si ty příspěvky... ano ve věem je kus pravdy. Jsem za přijetí pokud dotyčný bude srozuměn a bude souhlasit s tím, že je u nás dost "wariorů" a tím pádem nemá zaručeno zařazaní do pravidelných raidů. Řeknu vám, že se ale může stát, že právě wara budem potřebovat a zrovna bude online právě jen on!!
- Pak - dotyčný píše, že si equipuje i Tanka - což mnozí uvítají třeba jen při daily RHC... a pak je pravdou co píše Peta - dotyčný se equipuje a může přece jít na TOC, TOGC 10,25, případně ICC 10 (třeba v třetím či čtvrtém raidu.... ICC desítek můžem složit spousty). Zkrátka pokud souhlasí s tím, že nebude mít stálé místo v nějakém pravidelném raidu - proč by zde nemohl?

Takže já jsem PRO přijetí.
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War EmptyThu Sep 29, 2011 11:40 am

Toc 25 Skusobny raid Dnes 18 00 Napis na Nick Dykolokorko , Alebo, Dibdo Dakujem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Monica War Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monica War   Monica War Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Monica War
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: