Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Enve rouge (PVE)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lenkie
Anonymní




Enve rouge (PVE) Empty
PříspěvekPředmět: Enve rouge (PVE)   Enve rouge (PVE) EmptyFri Oct 07, 2011 9:26 pm

1. Jméno hlavní postavy : Lenkie

2. Povolání a Level : Rogue 80

3. Talenty : Assa/combat/sub

4. Alti : žádné nemám

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Skinning (450), Leatherworking (450)

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : INCOMING,dočasné opuštění WOW

8. Zaměření : Oboji,ale největší zaměření mám právě na PVE (5800gs)

9. Jak dlouho hraji WoW : asi 4 roky možná déle

10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : NaXX10/20;Icc 10/25;togc 10/25;toc 10/25

11. Popis mého PvE eq : Item lvl určitě nad 213 :-) a gs 5800 +-

12. Věk : 15 let

13. Jak často se věnujes WoWku ? : zatím jen o víkendy,ale snad se dopracuji k lepšímu notebooku,takže budu moct hrát i na internnátě

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : Chtěl bych u vás být,protože mě baví hrát s kolektivem,s dobrým kolektivem a znam take Mattaku,ktery mi sam nabidl prihlasku :-) Rád si zahraji po večerech PVE asi takhle :-)

15. Něco o sobě : Je mi 15 let a rád posiluji a dělám bojové sporty(BOX;MMA;BJJ;Judo a mnoho dalsich) Jsem nekonfliktni tip člověka a snad i trošku sranda by se u mě našla....

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1? + mikrofon

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Rozhodně ANO

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano i s tímto souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Warian




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 29. 08. 11

Enve rouge (PVE) Empty
PříspěvekPředmět: R   Enve rouge (PVE) EmptySat Oct 08, 2011 6:08 pm

Meleecik v guilde je hrozne moc ale za to roguna ktoráá točíí DPS možno 3-4. Ja som za ánO[b] ale pre istotu by som navrhol skúšku na dummyho .
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

Enve rouge (PVE) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enve rouge (PVE)   Enve rouge (PVE) EmptySun Oct 09, 2011 10:48 am

Som ZA na Skusku Rogun TU je par ks co toccia Pekne Dps Tak dalsi by sa pridal Smile a Este zaujimalo by ma Ako dlho si bol v Incoming Dakujem
Návrat nahoru Goto down
Lenkie
Anonymní




Enve rouge (PVE) Empty
PříspěvekPředmět: Incoming   Enve rouge (PVE) EmptySun Oct 09, 2011 1:31 pm

byl jsem tam asi přez 2-3 měsíce :-) a Točím 5k-5.3k dps(unbuff)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Enve rouge (PVE) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enve rouge (PVE)   Enve rouge (PVE) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Enve rouge (PVE)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: