Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Extazy DK

Goto down 
+3
HoodBlood
Divik
piwwwo
7 posters
AutorZpráva
Extazy
Anonymní




Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Extazy DK    Extazy DK  EmptyFri Nov 04, 2011 10:37 pm

1. Jméno hlavní postavy : Extazy

2. Povolání a Level : DethKnight 80

3. Talenty : 0/53/18

4. Alti : Bast-paladin-retry ( nehraji za něj )

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano

6. Profese : žádné ( nerad farmím a pod. )

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : blood and boone ( pouze do doexpení 80tky ), další guildy nemá cenu ani zminovat jelikož stávajcí guildy u aliance je totální katastrofa Exclamation

8. Zaměření : PvE především- 5383 GS DMG / PvP malokdy- 5320 GS

9. Jak dlouho hraji WoW : asi 7 let, nevim či na tom záleží jelikož se WoW mění a mění clown

10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Toc 10/25,Nax 10/25, ICC 10/25, VoA 10/25, Onyxia a další oldschool raidy

11. Popis mého PvE eq : Průměrně 245 item levly, cekem slabý a jsem si toho vědom, snažím se pobrat co nejlepší PvE eq. Náké pvp doplnky přečnívají. Mám i Tank eq 5K gs ..nemám tolik zkušeností s tankováním tak chodím spíš jen rhc jako tank.

12. Věk : 18

13. Jak často se věnujes WoWku ? : 4-5 hodin, podle dnu a volného času ( 3.ročník na škole, tak bych rád výučák Very Happy )

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : Dostal jsem tip že berete DK, chtěl bych začít chodit pravidelně raidy a dobrat chybějící zkušenosti Smile ..pomoc druhým pro mě není problém

15. Něco o sobě : flegmatik, mám rád humor, nesnáším namachrovaný lidi, beru WoW stále jako hru a né jako druhou existenci ...( mám rád sport ,jsem hudební producent ..atd.)

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se : Vše beru jako samozřejmost

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: Plně souhlasím

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Pokud bude jednání fér, souhlasím

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC : souhlasím
Návrat nahoru Goto down
piwwwo




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 16. 09. 11

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptySat Nov 05, 2011 12:56 am

dal by som mu sancu... treba viacej ludi s takymto pristupom ku hre ... nejde iba o GS a drogy .... ale som aj tak za
Návrat nahoru Goto down
Extazy
Anonymní




Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptySun Nov 06, 2011 1:39 pm

Poprosil bych o vyjádření class leadra nebo admina.
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptySun Nov 06, 2011 3:43 pm

nejsem clas leader ani admin.. ))), ale já jsem PRO.
Příhláška a přístup se mi líbí, a naequipovat se není problém..., myslím si že DK potřebujeme.
Návrat nahoru Goto down
HoodBlood




Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 09. 11
Location : SVK

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptyTue Nov 08, 2011 10:53 pm

ten prístup sa mi páči, keby sme na facebooku dam ti like, inak som za Smile
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptyFri Nov 11, 2011 3:01 am

Smile no Ja to poviem takto Ak mas LOW eq do ICC 25 main raidu nemas sancu sa dostat a v ICC 10 to uz nevim Jelikos musel by si byt vynimocny aby si sa ukazal s dps Ked hras wow 7 rokov tak si myslim ze Dk tanka by si mal poznat a nepoznas hm ?Smile Ako dlho hrajes za Dk poprosim ta Smile
Návrat nahoru Goto down
Kriplex




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 05. 09. 11

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptyFri Nov 11, 2011 8:34 am

Hmm na přihlášce sis dal záležet, to se musí nechat ale co se týče těch zkušenostííí...hmmmm, já hraji wow necelé dva roky a jsem někde jinde, je tu o přístupu, low DK máme dost pokud vím, 5300 GS= TOC eq, das is málo a co se týče té profky, chápu že to je o otrava,ale profka ti dává bonus s k statům, tudiž si lepší a kde bereš goldy když nemáš profku?.....jsem PROTI
Návrat nahoru Goto down
Extazy
Anonymní




Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: a   Extazy DK  EmptyFri Nov 11, 2011 10:48 am

to že hraju wowko 7 let neznamená že jsem nákej psycho wowkař ..DK jsem začal hrát před pár měsíci, předtím jsem hrál u hordy za shamíka. ..znovu připomínám že nejsem nerd ale dokážu se rychle všechno naučit a po pár menších pomocí a rad, si myslím že bych byl schopnej dps... pokud samozřejmě nechcete, zkusím to jinde Wink
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptyFri Nov 11, 2011 12:43 pm

nech sa vyjadri nejaky kompetentny DK od nas nech si ta kukne a potom sa uvidi
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptyFri Nov 11, 2011 2:35 pm

Ak som to dobre videl tak aj v tom PVE equipe ma 4-5 PVP veci ...

Potrebujeme nabrat stalych ludi a ludi ktory maju progress a equip na ICC aspon 5.4 k PVE nech sa mozu hned zapojit do raidu nie ludi na equipovanie na to mame DKacka v guild

u mna PROTI
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptySat Nov 12, 2011 2:48 am

jjakub napsal:
Ak som to dobre videl tak aj v tom PVE equipe ma 4-5 PVP veci ...

Potrebujeme nabrat stalych ludi a ludi ktory maju progress a equip na ICC aspon 5.4 k PVE nech sa mozu hned zapojit do raidu nie ludi na equipovanie na to mame DKacka v guild

u mna PROTI

ja mam podobny nazor ako som pisal uz pri inej prihaske, bolo by dobre sa uz konecne zamerat na kvalitu ne na kvantitu
Návrat nahoru Goto down
Extazy
Anonymní




Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptySat Nov 12, 2011 12:12 pm

to uzavřete Wink
Návrat nahoru Goto down
Extazy
Anonymní




Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  EmptySat Nov 12, 2011 1:58 pm

Ale pokud koukáte na kvalitu, tak vykickujte pulku guildy, protože na lfg vám dělaj hroznou ostudu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Extazy DK  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Extazy DK    Extazy DK  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Extazy DK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: