Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Redclif Fury/Arms warrior

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Redclif
Anonymní




Redclif Fury/Arms warrior Empty
PříspěvekPředmět: Redclif Fury/Arms warrior   Redclif Fury/Arms warrior EmptySun Dec 18, 2011 5:10 pm

1. Redclif
2. Warrior 80
3. Arms/Fury
4. nemám altov
5. Nie. Keďže naberáte iba warov tankov,mám aj tank EQ 5200gs ktorý si stále zlepšujem,takže nemám problém prehodiť talenty
6. Mining (450),Jewelcrafting (450)
7. LionMane : začalo to upadať, brali hocijaké lamky tak som to leavol
8. PVE : 5769gs, PVP : 5781gs
9. WoW hrám asi 2.5 roka, najprv to bolo TBC, potom som prešiel na Wotlk
10. Naxx 10/25 (len weekly) ICC 10/25 (4/8, keďže s LionMane som toho veľa dať nevedel) TOC 10/25 (taktiky na bossov viem+dal som to celé) ToGC 10/25 (10 som dal celú, len 25 sa to pred Anub´arakom rozpadlo)
11. Item Level PVE 260, Full PVE doplnky: trinkety DBW, Victor´s Call (ToC 10), ringy : ICC trash ring, ICC repka ring (zatial len revered), neck : ToGC 10 Beasts of Northrend, back : za frosty, Wrist : ToC 10 Jaraxuss, Waist : za frosty, Boots : ICC 25 Lady
12. Vek : 15, na raidy mám dosť času
13. 2-3 hodiny cez týždeň Very Happy víkend, podľa toho či som na chate alebo nie, keď niesom tak 5-6 hodín
14. Ste dobrá guilda, bez ľudí, ktorý sa nevedia zmestiť do kože Smile, podľa mňa celkom dobrý progress čo som počul Smile
15. Bývam v Košiciach, chodím na 8-ročne gymnázium, chodím na floorball, hokejbal, obľubený predmet v škole Very Happy etika a Telesná Very Happy, na Wowku som ochotný hráč, nenadávam hneď keď ma niečo nazlostí.
16. Podmienka Prijatia : všetky addony mám čo treba, TS3 aj mikrofón mám
17. Prijmám pravidlá slušného správania za moje vlastené správanie, nebudem sa chcovať ako malé decko, pretože nechcem urobiť hanbu CHC?: Áno prijímam, budem rešpektovať toto pravidlo ak ma zoberiete Very Happy
18. Beriem na vedomie, že podľa bodu 18. môžem byť vylučený z guildy a nikto sa so mnou nebude ďalej baviť?: Áno, súhlasím
19. 19. Ihneď po vyplnení tejto prihlášky si nachytám TS3 a po prípadnom prijatí do CHC SA zapojím do akcií GC: Už teraz ich mám Cool
Návrat nahoru Goto down
Sunseaker




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 11. 11

Redclif Fury/Arms warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redclif Fury/Arms warrior   Redclif Fury/Arms warrior EmptySun Dec 18, 2011 6:35 pm

Me se to docela libi. Prihlaska pekna akorat by tam mohly zustat vyplnene ty body Smile
Equip pekny, nick mi taky neco rika. Myslim ze uz jsem se s tebou nekde potkal a ze to za wara umis. Navic myslim ze by jsi se mohl uplatnit i jako fury.
Ja bych byl PRO
Návrat nahoru Goto down
Daviz
Anonymní




Redclif Fury/Arms warrior Empty
PříspěvekPředmět: pro   Redclif Fury/Arms warrior EmptySun Dec 18, 2011 7:01 pm

niesom guild leader ani nič neviem či sa môžem vyjadriť ale ja by som bol ZA
aj keď skúsenosti nič moc ale EQ pekný, možno budeš tank takže by to aj šlo...
Návrat nahoru Goto down
Kriplex




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 05. 09. 11

Redclif Fury/Arms warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redclif Fury/Arms warrior   Redclif Fury/Arms warrior EmptySun Dec 18, 2011 11:43 pm

No já jsem taky pro, burst dmg warioru nám tu treba, ten nick mi neco rika...nebyl jsi v SGC?..Proti je jen snad ten vek, ale uz se ty raidy tu upravili a chodi se brzo..na me az moc brzo xD...nevím kdo ted je CL warioru,ale nechám te proklepnout byvalym...az tu bude
Návrat nahoru Goto down
Munchen




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 09. 11
Age : 37
Location : stredni cechy

Redclif Fury/Arms warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redclif Fury/Arms warrior   Redclif Fury/Arms warrior EmptyMon Dec 19, 2011 3:32 am

jsem klidne PRO, i kdyz jsem ted jednoho warra vzala
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Redclif Fury/Arms warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redclif Fury/Arms warrior   Redclif Fury/Arms warrior Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Redclif Fury/Arms warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warrior Fury-Prot-PVE/Arms-PVP
» Warrior 80 lvl
» WarBiches-Prihláška Fury/Protection
» Warrior....rady,typy,nápady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: