Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 WarBiches-Prihláška Fury/Protection

Goto down 
AutorZpráva
Bichesko
Anonymní




WarBiches-Prihláška Fury/Protection Empty
PříspěvekPředmět: WarBiches-Prihláška Fury/Protection   WarBiches-Prihláška Fury/Protection EmptyFri Feb 03, 2012 6:30 pm

1. Jméno hlavní postavy : WarBiches
2. Povolání a Level : Warrior 80 level
3. Talenty : Fury/Protection
4. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (pokud ne, uveď důvod proč právě o Tebe a tvojí classu bychom měli mít speciální zájem) Nie.Záujem preto že som spolahlivý,aktivný,skúsený hráč What a Face .Nevymeškal som doteraz ani jeden Guild Raid.DPS točím slušné,v ICC nefailujem. cheers
5. Profese : Goblin Engineer (450) , Mining (450).
6. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : SGC - Nespolahlivosť,lenivosť,failovanie hráčov.Bleeding Sabbaths-Gilda sa rozpadla.
7. Zaměření : PVE
8. GearScore : Fury (5901) , Protection (5877).
9. Jak dlouho hraji WoW : Toto je 5 rok.Poradil mi ho sused,prvé 2 roky som hrával u neho,ostatné 3 roky u seba. Basketball
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : ICC 10 - 6/10 TOC 10 - 5/5 ICC 25 - 6/10 TOC 25 - 5/5.
11.Popis mého PvE eq : Priemerný item level 260 .GearScore Fury-5900..Protection -5877.
12. Fury - Weapons - Main h. ( SE. ) Off h. ( RBC. ) .Wrist [Polar Bear Claw Bracers] .Feet [Blood-Soaked Saronite Stompers] .Back [Might of the Ocean Serpent] .
13. Protection : Weapons - Main h. ( Bone.S. ) , Shield ( Never.W. ) ,Wrist [Bracers of Dark Reckoning] , Feet [Boots of Kingly Upheaval] ,Back [Sentinel's Winter Cloak] .
14. Věk : 15 drunken
15. Jak často se věnujes WoWku ? : Cez 4-5 hodín denne.
16. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : Jeden kamarát zo prastarej Gildy vravel že ste good Guilda,je svami sranda,aj ked sa v ICC daleko nedostanete aspon sa zasmejete. cheers
17. Něco o sobě : Som pohodový chalan,ovládam PhP,mám spoločenského ducha.
18. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) Všetky základné a vedlajšie prvky mám a vždy budem mať. sunny
19.Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: Ako decko som sa nesprával,nesprávam,nebudem sa ani správať. Razz
20. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: áno rozumiem. king
21. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC : To je moja oblúbená činnosť zapojenie sa do GC. geek

ALT :

22.Meno : PalaBiches
23.Level a povolanie : Paladin 69 ( Twink ).
24.Profesie: Blacksmith / Jewelcrafting
25.Talenty: Retribution/Holy.


Dakujem za prečítanie mojej prihlášky,s pozdravom váš drahý WarBiches !
Návrat nahoru Goto down
 
WarBiches-Prihláška Fury/Protection
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warbiches-Prihláška
» Redclif Fury/Arms warrior
» Warrior Fury-Prot-PVE/Arms-PVP
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: