Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pala retri/prot

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Mougan
Anonymní




Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyWed Nov 09, 2011 11:04 pm

1. Jméno hlavní postavy : Mougan
2. Povolání a Level : Paladin 80

3. Talenty : Retribution/Protection

4. Alti : Penka Mage Fire 73 lvl

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ne ale rozprával som sa z Dykolokorokom a napísal že máte len dvoch dobrých retri palachov ale jeden moc nehráva a druhý tankuje takže jednak mám myslím dobré dps poznám taktiky a budem v raidoch nápomocný ...

6. Profese : Minning/Jewelcrafting

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : SGC (kick me) Bleeding Sabbaths (leavol som lebo som šiel do SGC )

8. Zaměření : PVE Retri 5820 GS čisto PvE gear len WF zbran ale už mi chýbajú len primordialy na Shadows Edge.

9. Jak dlouho hraji WoW : 3 a pol roka.

10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Všetko čo bolo doposial otvorené na anthori ovládam taktiky .

11. Popis mého PvE eq : "Priemerny item lvl PVE a GS + pve doplnky(vymenuj)" Tak 4/5 T10 z toho dve Sancifited. priemerny Item level je 264/251 5820 gs čisto PVE . Neck z Lady,Back zo saurfanga 10 player, Boty z BS, Ring z trash a za repku , Dv a Gratnesku , Wrist z BS , Opasok za Frosty, a Libram za frosty.
12. Věk : 16

13. Jak často se věnujes WoWku ? : Najprv sa naučím do školy a potom idem do hry ale tak od tej piatej do pol desiatej. A cez výkendy ako kedy ale do noci 100%

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : do Crazy harley club by som chcel ist jednak pre to že chodievaťe pravidelne raidy pve ma proste bavý bol by som nápomocný pri raidoch jednak monjím super dmgom Very Happy a mojou dobrosrdečnosťou a dvoležítá vec je že osm nekonfliktný typ človeka.

15. Něco o sobě : Som 16 ročný típek chodím na Strednú priemyselnú školu stavebnú odbor stavitelstvo študujem prvý ročník venujem sa aktívnemu športu Florbalu,Jedeniu,sapniu a gembleniu Wowka Very Happy rád sa zabávam som srandovný človek a najradšej sa zabávam z nejakými dievčatami Very Happy. a Je somnou celkom sranda som strašný optimista a som aký som a dúfam že vás okuzlim a dostanem sa k vám Very Happy

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všetko to mám Very Happy ;-) to vyžaduje každá guilda...

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: jasná vec viem že budem kicknutý ked nebudem slušný a zdvorilý Very Happy

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: aj toho som is vedomý .

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC: I am ready ! and my addon is ready.
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyWed Nov 09, 2011 11:15 pm

zaprve koho myslel dyko ako toho dobreho re3 co tankuje ?? Very Happy
zadruhe s tym raidovanim cez tyzden neviem no tam dakedy su te raidy dlhsie o dost ako mozes ty hravat cez vikendy sa chodi icc 25 to by bolo fajn
chel by som videt tvoje talenty a celkovo eq, napis mi v hre nick rammatorix
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyThu Nov 10, 2011 2:13 am

No napsal mi tak sem mu napisal ze Retri chyba Smile co toci dps ze Jo Smile a ak toci a nema problem raidovat do cca 23 00 niekedy tak si myslim ze bude prinosom a Ak ma snahu Progresovat + Popozeraj si ho a pak napis tvoj Nazor Ramme Smile
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyThu Nov 10, 2011 11:31 am

TO meno mi nieco vravi aj ked neviem ci v dobrom.

Odkial si cerpal info o paladinoch ? Talenty mas dobre eq je ties vyborny az na nejake gemy a Ten Metagem by som dal iny .

Da sa s tym vytocit fajn chcel by som to ale vidiet kolko tocis a hlavne ci nefailujes takze Ram vravel si cosi o Tocku v Sobotu alebo Piatok tak ho treba skusit.

Problem by som videl asi v nizkom veku . Raidujeme aj do 23 00 obcas to chce dlhsie ak budes leavovat v polke raidu tak to nema zmysel ...

ale ak ti vyhovuje nas cas tak som urcite ZA
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyThu Nov 10, 2011 9:15 pm

no ja nemam problem ho zobrat na test sak kicknut sa da stale Very Happy pozrel som si ho, este by som ho rad videl na raide ale tak na test ZA
Návrat nahoru Goto down
Kriplex




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 05. 09. 11

Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyFri Nov 11, 2011 8:20 am

Jsem určitě pro, eq má pěkný ne jak většina lovek co se k nám hlásí aby se naeqipovala, a Retrin je tu fakt málo narozdíl od warů či locků
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot EmptyFri Nov 11, 2011 2:37 pm

V sobotu pred 18 00 spamuj na nick Rammatorix nech ta vezme do raidu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pala retri/prot Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala retri/prot   Pala retri/prot Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pala retri/prot
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» reitor Pala - Prot
» Paladin....rady,typy,nápady
» Retri build
» Warrior Fury-Prot-PVE/Arms-PVP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: