Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihláška - Yogindo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Yogindo
Anonymní




Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška - Yogindo   Prihláška - Yogindo EmptyMon Nov 14, 2011 5:32 pm

1. Jméno hlavní postavy : Yogindo

2. Povolání a Level : Paladin 80

3. Talenty : Holy / Prot

4. Alti : Agrea 80 bala druid, Yos 45 fire mag

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ne, ale pochádzam z bývalého Concilium Tirisfal a dopočul som sa, že ste sa s ňou spojili.

6. Profese : Blacksmithing (450), Mining (450)

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : Concilium Tirisfal (rozpadlo sa), Bleeding Sabbaths (kick)

8. Zaměření : Pve: Holy 5100 GS
Prot 5784 GS
PvP: trochu sa tomu venujem
9. Jak dlouho hraješ WoW : 2 a pol roka

10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : poznám všetky raidy a dungy, ktoré na Anthorii idú

11. Popis mého PvE eq : Prot (5784) : Broken Ram Skull Helm (lady 25)
Marrowgar's Scratching Choker (marrowgar 10)
Lightsworn Shoulderguards
Sentinel's Winter Cloak (back za frosty)
Ghoul Commander's Cuirass (lady 10)
Bracers of Dark Reckoning (marrowgar 25)
Bonebreaker Scepter(marrowgar 10)
Lightsworn Handguards
Neverending Winter (deathbringer 10)
Libram of the Eternal Tower (za frosty)
Corroded Skeleton Key (za frosty)
Satrina's Impeding Scarab ( Championi TOC 25)
Harbinger's Bone Band (ICC trash)
Sabatons of the Lingering Vortex (TOC 10) Very Happy
Sanctified Lightsworn Legguards
Ashen Band of Endless Courage (ring za repku)
12. Věk : 14

13. Jak často se věnujes WoWku ? : v pondelok až piatok tak 3-4 hodiny cez víkend skoro celý deň

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : ako som už vyššie napísal som z Concilium Tirisfal a počul som že ste sa s nimi spojili

15. Něco o sobě : Som 14-ročný puberťák Very Happy chodím na 8-ročné gymnázium, študujem tam už 5. rok, športujem, venujem sa hlavne futbalu a florbalu, mám rád spanie,dobrú zábavu a ľudí so zmyslom pre humor Very Happy

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všetko to už mám

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: Jasná vec

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: som si toho vedomý

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC: na 200%
Návrat nahoru Goto down
Fredythecow




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 08. 11

Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: re: přihláška   Prihláška - Yogindo EmptyMon Nov 14, 2011 7:41 pm

Za mě NE paladinů je tu dost ať už jakýkoliv spec a nemáte zájem skládat 3tí partu na ICC 10 tak proč dělat nábor?
Návrat nahoru Goto down
Mougan




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 12. 11. 11

Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Yogindo   Prihláška - Yogindo EmptyMon Nov 14, 2011 7:50 pm

Proti Paldinov je dost ako sa tak pozerám do guildy furt je aspon 5 online a nie každý sa dostane do raidu. + nehrával si dakedy retri ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Yogindo
Anonymní




Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Yogindo   Prihláška - Yogindo EmptyMon Nov 14, 2011 9:54 pm

Mougan áno hral som za retri, mám aj eq ale teraz sa viac zaujímam o holy a prot
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Yogindo   Prihláška - Yogindo EmptyTue Nov 15, 2011 1:40 am

Proti
Z jednej guild kickunty
14 rokov
full stav palachov
slaby eq atd ...
Návrat nahoru Goto down
Mougan




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 12. 11. 11

Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Yogindo   Prihláška - Yogindo EmptySat Nov 19, 2011 4:15 pm

uzavri to Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihláška - Yogindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Yogindo   Prihláška - Yogindo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška - Yogindo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» prihlaska-nefarisi-mage
» prihlaska do G
» Prihláška - Larrynko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: