Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prihlaska-nefarisi-mage

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
boromirk
Anonymní




prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 1:41 am

1. Jméno hlavní postavy : ......Boromirko(momentalne nefarisi mage za palu uz nehram aktivne len ked je to treba ale je to ich velky tatko:D)

2. Povolání a Level :mage 80

3. Talenty : frost/arcane/fire mam dual a talenty si menim jak treba

4. Alti :teda ten boromirko paladin prot 5750gs/holy 5750-5800gs pve neviem presne/pvp 6080gs holY/retri 5800gs pve/,beowulfr shaman /ele 5500gs pve/resto zatal healim s rovankym equipom ako z ele/,thunderwrtahdk frost /okolko5200gspve/,wotg war 5200gs pvp,legnicko druid /resto 5200gs ale u hordy,winrogun 70rogue, lovecstinu 70lvl, a este lock 43 a prist 33, z tychto postav sa hodlam v blizkej buducnosti venovat magovi shamikovi a ked treba tankem/dmgnem/healnem z palom

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (pokud ne, uveď důvod proč právě o Tebe a tvojí classu bychom měli mít speciální zájem)
souhlasi
6. Profese : jwc 450, bs 445,eng 435, ostane profiesie pod 300skilu

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : ........
bol som u vas cez leto akurat ze ma nalakli spoluziaci v septembri na tbc ares twinstar a neskor som zas ja ich na cata monster wow ale teraz som sa vratila a chcel by som pokracovat v kvalitnomom raidovani:D
8. Zaměření : PvP / PvE / Oboji + Gear Score
tenmag ktoreho som jednieho nespomenul ma 2350gs pvp/ pve ziadne ale ak ma nahodou zoberiete tak si spravim 5500gs za vikend (poskO:D), doteraz som ten equip nejak mco enrobil lebo nemam zadnu proadnu pve guildu

9. Jak dlouho hraji WoW : 3roky

10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : ......naxramas velmi velmi davno, cast ulduaru asi polka, tocko dane vsetko, okrem togc25m, icc dal som vsetko okrem queeni a profesora

11. Popis mého PvE eq : "Priemerny item lvl PVE a GS + pve doplnky(vymenuj)"......ziadny ale ako som uviedol preiermny item lvl bude tak 245 dopnky pve mozno 1-2ppv podla hit capua ostanych capov

12. Věk : ......15,5

13. Jak často se věnujes WoWku ? : som tu od 2vacsinou do 4alebo 5 a potom som tu az vecer o 7alebo 8

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : (Chtěl bych být v Crazy Harley Club kvůli tomu, že....) CHcem tbyt preto lebo som tu uz bol citil som sa tu dobre a nehce sa mi pocuvat keci namachrenych ludi v os chol enlg a pod.

15. Něco o sobě : (Jsem ten a ten člověk kterého baví to a to atd...) som student bavi ma pc , kalvir, florbal

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) mam okrem mikraku ktory dostanem na vianoce:D takze sa tesim:D ale mam aj jeden prilezitostny na rodnnom notebooku ale tam mam sancu velmi malo pouzivat ho

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: ano

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC: jasne
Návrat nahoru Goto down
boromir
Anonymní




prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 1:48 am

je tam par gramatickych chyb ktore by vypadali ze som zena:D a za mag nema 2350gs ale 5350gs .nezistil som ako sa upravuje ten coment takze som to napsail takto a tiez ani enveim ako som vytvroil novu zlozku v prihalskach:D
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 1:24 pm

som proti ....
Návrat nahoru Goto down
Sunseaker




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 11. 11

prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 1:52 pm

NO, zajimalo by me docela jak stihas utahnout tolik altu a jeste neco u hordy? Smile Co je tvuj main? Jestli to chapu tak tvuj main je paladin ale hlasis se sem s magem? Trochu na hlavu postavene. 5300GS... no videl jsem uz i mage co vytocil s 5400 Gs 10K dps. Jestl ito za to umis a vytocis dobre DPS nevidel bych problem.

Jestli jsi tu byl uz driv bych neresil. Zalezi jestli tu vydrzis. Lidi co poberou eq a jdou na lepsi mi vadi.

Videl bych to asi tak ze se rozhodnes za co budes hrat jako main char. NE ze chvili to a pak zase to... Je potreba mit vyladenou hlavni postavu, vrazit do ni goldy, mit flasky, scrolly, skill, rozumet talnetum... A ne mit 8 postav kazdou low (nerikam ze je to tvuj pripad, jen to tak byva obcas).

Podle me by se Holy pala docela hodil a mozna i ten tank obcas. Podle PVP GS to docela umis hrat takze to je pomerne skoda ho nechat lezet ladem. A PVE mas taky pekne.

Za toho mage nevim. TO ti sem musi napsat nejaky CL nebo kdo se vyzna.

Jsem tu sam jen chvili ale byl bych PRO. Urcite by te chtelo vyzkouset v nejakem raidu

Návrat nahoru Goto down
boromir
Anonymní




prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: re: ptihlaska    prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 4:09 pm

K tym altom ja ich mam sice plno ale za wariora nehravam , dk mozno raz za pol roak nejake to tocko ekd sa velmi nudim,druida tiez nehravam u hordy snazim s anezajk ziskat prevod lebo u hordy je to o nicom za palu aktivne nehram len ked je treba za shamika zajdem tak voa/tocko ale tokco teiz tak raz dfo mesiaca a inak je to spel dmger to znamena ze ked mam teraz maga tak vlastno nema zmysel robti shamu a mag za toho planujem hrat po stranke pvp aj pve dost vela teraz kedze ostatne clasy ma nebavia na tbc som mal 70prist aaj hnta takze viem ze ma to nebacvi preot som cih nedoxpil an anthorke a na cata som hral za palu/rogueho a ten rogue ma teiz nejak neoslovil takze mi ostava len mage za ktoreho si chcem zahrat poradne a uz mi ani nic ine neostava z tych clasov takze asi tolko k altom.

ja som tu bol lenze som neodisiel do inej guildy ani som nenabral enajky eqiup velky mzono 1vec ale ja som odisiel na to tbc a cata a vlastne preto som bol kiknuti pre neaktivitu 3mesacnu ale uz mam tbc aj cata odhrate aj dohrate a wotlk je z nich taka stredna zlata cesta takze tu chcem odohrat posledne roky wow zivota:D

do maga nemam prolbem vlozit vsetkoo pretoze ako som uviedl vyssie za ine calsy ani nehram a viem nafarmit dost goldov ked je to treba za maga urcite hrat viem (vsetko je na nete a kedze viem dobre po anglicky nemam probelm si precitat takmer vsetky guidy akurat ze cakam na guildy kde by som to rozjel s tym pve lebo tocit posko cely vikend kvoli lfg raidom sa mi nechcel ale kvoli guld radiom a celkvoo guilde urcite ano ,nafarmit surky na gate aj nohy z tailoru neni problema o chestea wristoch ani nevravim to za tyzden sa da nafarmit strasne rychlo ked sa chce.
celkovo ide len o to ci ma vyznam sa venovat pve magovi ked nneajdem dobru guildu pve . a ak by som sa sem znovu dostal roztocil by som to ako nikdy predtym
Návrat nahoru Goto down
Munchen




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 09. 11
Age : 37
Location : stredni cechy

prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 6:26 pm

no ja to taky teda moc nechapu..za jakou postavu by si chtel u nas hrat? o tom tvojem magovi se vubec bavit nebudeme..za prve je to alt a za druhe jak to nema aspon 5k gear tak to je nepouzitelne, takze az ho naequipujes tak si o tom mozna promluvime...a u hordy tedy doufam koncis? bo mi prijde zbytecny hrat za obe frakce a nejde bejt aktivni v obouch...brala bych te jedine jako toho paladina prot/holy...s tim ze tankovat icc25 by ses urcite nedostal...ale umela bych si te predstavit jako ot nebo heal na icc10, ktery ted u nas momentalne nikdo nedela...takze jak rikam karieru tanka u nas asi neudelas, jedina tvoje sance by mohla byt holy pala a to dobry holy pala bo altu healu na tocko tu mame taky dost.
Návrat nahoru Goto down
boromir
Anonymní




prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: re:prihlaska   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 6:41 pm

munchen dufamz e si cital aj moje komenty pod tym ja som pisal ze za hordu nerham dost dlhoa ze sa snazim o prevod na ali a ze ak v guilde mate miesto pre amga tak si spravim cez tetno vikend equip na icc a mozem nastupit a za palu hravam len ked je to treba a za palu som healoval dmg aj tankoval uz cele icc akurat ze sme qeen a profika endali a ja sa za palu nehodlam robit ziadnu karieru . ja sa pytam ci tam mate miesto mpre maga ak ano tak srpavim equip hned a mozme ist nato . dufam ze citate vsetky komenty nie len hlavny lebo potom nechapete suvislosti
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 11:43 pm

uz by som sa nemal vyjadrovat kedze s mainom uz nesom v guild, ALE boromikrok co ta poznam si strasny afker, a tiez co sa tyka hrania nejako nevynikas, aj ta prihlaska ma odradzuje ja by som bol dost vyrazne PROTI
a sunseaker kazdy uz dnes ma 6k gs pvp lebo wf sezona je strasne dlho a coskoro jedine podla coho spoznas dobreho hraca budu weapony 277 lvl pvp
Návrat nahoru Goto down
Fredythecow




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 08. 11

prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyWed Dec 14, 2011 11:45 pm

celá tvoje přihláška je jedno velké mla mla mla mla mla.... po tom co jsem se dozvěděl jaký jsi tak dávám PROTI love me :-*
Návrat nahoru Goto down
boromir
Anonymní




prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: re praihlasksa   prihlaska-nefarisi-mage EmptyThu Dec 15, 2011 12:37 am

ramiku ty mi nedas pokoj radioval si snad nekdy so mnou v crazy harlyey clube? radioval si so mnou pred rokom v koh podotykam pred rokom ty dement a od vetdy ma furt otravujes si fakt vadny clovek od vtedy somnebol tebou ani jeden raid ale ty furt tvrdis afker atd chod sa uz liecit.uz to nie su casy ako ked som nemal cas ani mzonost nromalne hrat ale aj tak som sa pchal an raidy od vtedy uz som davno pochopil ze ked cas nema nejdm na raid ale tebe co ma nepoznas ani po pve ani po pvp stranky v sucasnosti budem zbytocne hovorit.a vidiet ze mataku prestal hrat takych dementov ako ram by tam nezobrali
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage EmptyThu Dec 15, 2011 1:01 am

Nevedel som si spomenut preco som ta nechcel len viem ze urcite som nechcel aby si siel do guild a tymto si to iba prihravas ... byt na mne tak to zamknem ale necham to nech sa vyjadria este dalsi ci ta chcu ...
Návrat nahoru Goto down
boromir
Anonymní




prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: re:prihlaska   prihlaska-nefarisi-mage EmptyThu Dec 15, 2011 1:20 am

kludne lokni mne je fuk ked viem aky ludia tu teraz su nemam zaujem keby hral este mataku stacilo by mu napisat v hre a hend by ma zobral nie sa tu otravovat s vamia tou prihlaskou ked o tom rozhoduju ludia ktory maju so mnou problem este z davnych dob a furt to vytahu a ked som bol v tejto guilde neafkoval som chodil som normalne raidy pomahal som guuilde atd lenze to tu pritomny ramm este v tej guilde nebol lebo dosiel az o mesiac neskor takze moze prd vediet kto som a co aktualne robim.dik tym co si precitali prihalasku a odpovedali (okrem rama samozrejme ten nech ide uz do certa)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prihlaska-nefarisi-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska-nefarisi-mage   prihlaska-nefarisi-mage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska-nefarisi-mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška Daviz - mage
» Prihláška - Sasuke
» prihlaska do G
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: