Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska - Milosica Druid

Goto down 
+3
Sunseaker
Fredythecow
Dičko
7 posters
AutorZpráva
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySat Nov 12, 2011 11:34 pm

1. Jméno hlavní postavy : Milosica

2. Povolání a Level : Druid 80

3. Talenty : Feral/Feral = feral [pvp feral] [pve Tank]

4. Alti : venujem sa len tomuto charu..----> Milosica

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano, odporucil mi Mougan podat prihlasku, ze sa vam zide tank.,niektory ma uz mozno poznaju.,mam dlhe posobenie na Anthorii

6. Profese : Jwc 450, Min 450

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : uff.,za 4 roky?)) no mal som pauzu od maturity do oktobra.,teraz, co je 5 mesiacov.

8. Zaměření : PvP / PvE / Oboji pvp uz 6k hned mam head Smile, a pve tank 5846 zhruba nestom isty.,

9. Jak dlouho hraji WoW : S hrou som sa prvykrat stretol v roku 2007 u kamosa, a bol to patch 2.2.3 (TBC)

10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : tak vacsina.,akurat novy bossovia v ICC posledny 2 + professor neviem, nehral som v tom case.,.

11. Popis mého PvE eq : Tank eq - v postave 42,7k hp, v medvedovi - 54082, Average Item level 257

12. Věk : 19 r

13. Jak často se věnujes WoWku ? : niekedy 1h niekedy 15h zalezi aky den co do skoly., a tak a na raid samozrejme vzdy, resp. na vopled planovany raid sa da pripravit si cas Smile

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : (Chtěl bych být v Crazy Harley Club kvoli tomu ze tam par ludi poznam.,a chcem sa vratit do ,,starych" zazitkov s Pve prostredia Smile mi to chyba proste

15. Něco o sobě : Ach tak co ja viem:D som student na Technickej Univerzite, bavi ma bodybuilding rekreacne.,hudba.,DJing.,nvm otazky mi dajte ked tak, a co sa tyka : HRATELNYCH PODMIENOK: mam vlastny Notebook, akurat mi treba preinstalovat OS, len sa mi nechce.,ale facha celkom.,a mam telku 130 cm nanej hrajem.,mam pekny rozhlad a este domace kino 5.1 surround 1000W zosilovac, cize na raidy mam pekny prehlad co kde vsetko atd.,a co sa tyka casu.,travim ho bud v skole.,v posilke alebo pri wow.,a este jem asi 5x denne :-D disco a dievcata som vymedzil z mojich zalezitosti.,Smile

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se: no mam vsetko.,akurat to TS som teraz stiahol Smile

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: vyjádřím se: NO Very Happy uz nepijem staci ?) fakt, makam posilku nemozem si dovolit alkohol.,a viem byt tolerantny co sa tyka vsetkeho.

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se: MOja vina prevelka ci jak to v kostole je ? Very Happy ale nie.,jasne ze beriem tak ako budete mna tolerovat tak aj ja vas.,

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC: jj, len sa idem osrpchovat a najest.
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySat Nov 12, 2011 11:42 pm

No tak k tebe Smile Tuto postavu co Viem Vlastnil Iny Clovek Bola Predana Smile Takze Povodny majitel Niesi a Skusenosti s ICC myslim ze mas minimalne Smile Jelikos neviem ako ta mam brat teraz Smile
Návrat nahoru Goto down
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 12:03 am

ach som to ja osobne kazdy achievement vsteko som dal som bol v lmyc predtym.,a ked som ju predal tak ja neviem kto to pisal.,ja som ju len dal kamosovi nech hraje..,medzitym co som mal pauzu.
Návrat nahoru Goto down
Fredythecow




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 08. 11

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: RE: přihláška   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 12:43 am

Přihláška velmi pěkně napsaná
Feral druid se do guildy hodí, je jich tu po málu ať už jako tank nebo dmger
za zkoušku nic nedáme takže za mě ANO
Návrat nahoru Goto down
Mouganek
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Mougan   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 12:49 am

ZA. som síce len test member ale tak ja by som mu šancu dal má skúsenosti z ICC aj z TOGC má slušný gear Tankovať vie tak prečo nie a čo som pozeral tak tuším ramm písal že by ste mali brať kvalitu a nie kvantitu tak ja si myslím že milosica tú kvalitu má ... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sunseaker




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 11. 11

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 1:00 am

Ahoj. Sice jsem sam v guilde jen par dni ale s timto charem jsem se setkal uz driv. Byl chvili v LMYC. Na raidu jsem ho v zivote nevidel a to jsem tam byl dost dlouho. Nevim co se snim pak stalo ale myslim ze byl kicknuty nebo prestal hrat. Myslim ze spis ta 1. moznost. Nicmene od doby co se poprve vyjadril v guilde jsem ho mel v ignore a nebyl jsem sam. Poslouchat sexisticke a nechutne nadavky fakt nehodlam a nechci. Mozna ze je skill a mozna ze to za tu postavu umi, ale jestli je to ten samy clovek co tenkrat tak je to podle me debil a dela akorat ostudu.

Kazdopadne jsem tu chvilku a nema mdo toho moc co kecat, tak si to rozhodnete sami. A jestli uz za to hraje nekdo jiny tak to neres ale podle toho co jsi psal, ze jsi tam hral jen ty, tak je to asi jasny...
Návrat nahoru Goto down
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 1:05 am

to- sunseaker.,no pametam si na to asi 2 roky do zadu ? ale vies kazdy prechadza pubertou teraz som iny clovek ach to davno
Návrat nahoru Goto down
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 1:23 am

ale ako mne je to jedno.,maj si ma v ignore nadalej
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 4:33 am

milosica, teba poznam tez z LMYC dufam teda ze teba a ne tvojho kamarata, ja som am sice dlho nebol sak mozno 2 mesiace od spojenia s mojou guild sa LMYC rozpadlo, ale co ja viem tak si bol celkom v poho, tu posilku mame spolocnu Very Happy ale zas to pitie netreba obmedzovat Very Happy, prihlaska fajn, nech sa o tebe vyjadri niekto kompetenty u druidov alebo nekto kto pozna ten spec, neviem ci si to bol ty a neviem ci si bol kicknuty, ale dufam ze za te 2 roky si sa zmenil, nesi len dalsi kt. sa chce equipnut takze by som bol ZA na test, tesim sa na spolupracu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 4:37 am

a este co sa tyka skusenosti s profesorom, princami a queenou ja som tiez nemal sajnu ako na nich, lebo som dosel po 2 mesiacoch bez wow a vtedy uz boli davno otvoreny a teraz moja parta je jedina z guild co dava cele icc 10 teda zatial, ide o jeho ochotu a volu ako s tym nalozi, pozrite sa kde zatial sme, jedina 10na dava cele icc a v 25 nedame prof a queenu, ako by sme sli hore keby bolo viac takych ludi ako v nasej parte co nemaju prblem hrat ani od 20.00 do 1.00 len aby sme to cele dali, porozmyslajte vsetci pls nad tym.
Návrat nahoru Goto down
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 7:09 am

SOM TO JA A NEobmezodzavt" teraz som prisiel z mesta a policiu zavolalliiii do piciii bo som okokta zabil skoro kurva ROJZBEEM SICKYCH Aj profesoria jebem ja zivot taky sickyj zabojem ja SOM DOMINANT
Návrat nahoru Goto down
Authentic




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 10. 11. 11

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 12:01 pm

Co se tyka tohoto charu, nevim jak moc je skill a jak za ferala umi, ale co se tyce vyjadrovani a chovani je tenhle hrac uplne pod urovni. Uz podle posledniho poslu co napsal vidim ze s tim "zmenil sem se" to zas tak horke nebude. Byl v dost gildach, to taky o necem bude svecit. Jeho hrani nevim jake je, skill si myslim ze bude, ale chovani.....pozor na to. Nerikam at ho neberete, jenom na neho dohlizejte. Je dost znamy na servru a neni to tim jak by to byl prijemny a slusny hrac.
Návrat nahoru Goto down
HoodBlood




Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 09. 11
Location : SVK

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 1:25 pm

Tak talenty sú OK ako tank. Eq by bol ale neviem ci dá 5800gs jak tank, skill by tiež mal byť lebo tohto hráča poznám už od TBC... dlho som sa s tým menom stretával len už neviem či v zlom alebo dobrom, ale podla komentov ostatných asi nie v dobrom, KAždopádne som PRE TEST. Ale Milosica radim ti krot sa, inac to dobré nebude Smile tiez som mal pubertu a polka serveru ma mala v Ignore ale ten tvoj koment o niecom svečí a neni z teba vidiet vysokoškoláka Sad.
Návrat nahoru Goto down
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 2:43 pm

ach pane boze.,preco to tak berete vazne? Preco miesate OSobny zivot s hrou ? co davam do roboty ziadost o zamestnanie? sak je to len hra to je nieco uplne ine ako realny zivot sa zamyslite.,a ja si sem tam rad pridem zahrat.,sa v zivate do toho bars.
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 6:53 pm

Milosic napsal:
SOM TO JA A NEobmezodzavt" teraz som prisiel z mesta a policiu zavolalliiii do piciii bo som okokta zabil skoro kurva ROJZBEEM SICKYCH Aj profesoria jebem ja zivot taky sickyj zabojem ja SOM DOMINANT
po tomto komente mi doslo ze ten alkohol si asi nevyradil celkom Very Happy ak nie alkohol tak nieco ine Twisted Evil avsak ked uz teraz je takyto pristup tak neviem neviem, nejde o to ze to bereme prilis vazne atd, ale proste ked chcem hrat so somarmi tak naco mi je guild, kludne s lfg mozem ist alebo s dakymi malymi deckami a budu na tom podobne, nevyzadujeme len skill ale aj brain a aby bol ten clovek nejaky psychicky vyspely, ide o to si zahrat a mat z toho radost v klude pokecat a ne so splasenymi deckami sa srat, vid aelar... uz je von z guild
Návrat nahoru Goto down
Milosic
Anonymní




Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptySun Nov 13, 2011 8:53 pm

sak vy uz ste lfg guilda ta co Very Happy ach serte na to ptom. aj tak uz nehcem ist.,ked DOTycnI par ludia su zakomplexovany
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyMon Nov 14, 2011 12:49 am

Nejdem riesit prihlasku ani citat komenty staci mi posledna veta lock Neprijaty
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska - Milosica Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska - Milosica Druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihláška - Naikon
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage
» prihlaska do G

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: