Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prihláška Daviz - mage

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Daviz
Anonymní




prihláška Daviz - mage Empty
PříspěvekPředmět: prihláška Daviz - mage   prihláška Daviz - mage EmptyTue Dec 06, 2011 7:58 pm

1. Jméno hlavní postavy : Daviz

2. Povolání a Level : Mage 80

3. Talenty : arcane/frost

4. Alti : Trikolina (80, DK, low Very Happy...)

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (pokud ne, uveď důvod proč právě o Tebe a tvojí classu bychom měli mít speciální zájem)

6. Profese : Tailoring + all recepty (450), enchanting (425)

7. Hornyes + odišiel som kvôli tomu že to tam išlo dole vodou, veľa ľudí odišlo, prestali sme dávať bossov v ICC a pod.

8. Zaměření : PvE 5750 gs... viď armory

9. Jak dlouho hraji WoW : 3 roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : 6/8 bossov ICC len bol ale taktiky viem už som odkukal od kamaráta z INCOMING-u Razz

11. Popis mého PvE eq : amory -.-" ale 4 veci zo setu klasika (ani jedna marka) doplnky za frosty + TOGC 10/25

12. Věk : 15

13. Jak často se věnujes WoWku ? : 4-5 hodín každý deň

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : Pretože viem že ste dobrá, známa guilda a je to plno dobrých ľudí Very Happy čo viac no Very Happy...
15. Něco o sobě : som z Košíc, hrajem florbal a mám najkrajšie dievča na svete ;-* Very Happy...

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) = mám všetko Wink...

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu CHC?: sľubujem Smile

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: beriem na vedomie Wink Very Happy...

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC : áno pripravím si TS3 Very Happy...
Návrat nahoru Goto down
HoodBlood




Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 09. 11
Location : SVK

prihláška Daviz - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihláška Daviz - mage   prihláška Daviz - mage EmptyWed Dec 07, 2011 11:09 pm

Som Pre Smile
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

prihláška Daviz - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihláška Daviz - mage   prihláška Daviz - mage EmptyWed Dec 07, 2011 11:30 pm

magov treba skusit ta mozme na TEST ZA
Návrat nahoru Goto down
Munchen




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 09. 11
Age : 37
Location : stredni cechy

prihláška Daviz - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihláška Daviz - mage   prihláška Daviz - mage EmptyThu Dec 08, 2011 12:48 am

I ja jsem za i kdyz ctu hornyes tak mam husin brrrrru Very Happy no co ten pvp wrist no teda fuj, ale hadam mag vytoci i tak dost jen prosimte tu queenu a profesora treba velmi nastudovat bo na raidu neni venovana pul hodinka na taktiky a neni to zrovna moc jednoduche a budou na tebe zly jak neco zkazis. Hlavne na ty queene tam neco skazis a winpou treba 2lidi kvuli tomu.
Návrat nahoru Goto down
Fredythecow




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 08. 11

prihláška Daviz - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihláška Daviz - mage   prihláška Daviz - mage EmptyMon Dec 12, 2011 10:43 pm

přihláška krásná, jen to tvoje viz armory... nikde tam nevidím link a co když jsem línej to hledat? A k tomu eq, wf doplnky nelíbí se! trinkety s těmi asi moc nenaděláš.
+ equip se celkem dá a vypadáš rozumě
- hate arcane -_-
- zkušenosti

Dal by jsem ti TEST RAID , ale tady žádný test raid nepůjdeš.... takže jsem ZA
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prihláška Daviz - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihláška Daviz - mage   prihláška Daviz - mage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prihláška Daviz - mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska-nefarisi-mage
» prihlaska do G
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» Prihláška - Yogindo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: