Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Keion-Prihláška

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Keion
Anonymní




Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 pm

1. Meno hlavnej postavy: Keion
2. Povolanie a level: Paladin 80
3. Talenty: Retribution/Holy
4. Alty: Erodan (76, druid, balnace/restoration)
5.
6. Profesie: Mining 450 Engineering
7. Predošlé guildy: Hornyes-pretože sa posupne rozpadá (odišli niektorí kľučoví hráči ohľadom progressu)
8. Zameranie: Oboje- PvE 5738 gs
PvP 5779 gs (4/5 relentless 1/5 wrathful + wrathful dopnky), mám 2v2 a 3v3 team
viď armory Very Happy
9. Ako dlho hrajem WoW?: hrajem ho 3 roky a niake tie skúsenosti už mám Very Happy
10. Zkúsenosti s Wotlk raidmi: ICC 10,25: dal som všetkých bossov okrem qeeny a professora (pri prípadnom prijatí by som ich rád dal, pretože si
myslím, že kvalita crazy harley club je veľmi dobrá, aby dala týchto dvoch bossov bez niakych väčších problémov), všetky
ToGC 10,25: všetky čo som isšiel sa rozpadli pred anubom
ToC 10,25: dal som všetkých mám aj achievementy za zabitie anuba, okrem toho mám aj niake vedľajšie
všetky taktiky mám v malíčku Very Happy
Niesom žiadny failer!!!
11. Popis môjho PvE eq: 259 priemerny item level dopnky: back, waist, ringy, neck (wristy-wf togc 10-chcem wrist boty-rele icc 25-chcem boty)
PvE 5738 gs (mám 4 veci zo setu chem death´s verdict heroic a marky, pve hrajem väčšinou, mám ring za ashen verdict
exalted)
12. Vek: 13-neodsudzujte ma za môj vek! na guild raid mám toľko času koľko treba
13. Koľko času venujem WoW: 2-3 hodiny cez týžďen, cez víkend koľko treba Very Happy
14. Prečo sa hlásim práve do Crazy Harley Club?: Ste dobrá guilda s dobrým kolektívom "bez detí" (ľudia, ktorí nadávajú a správajú správajú sa nevhodne a robia
zlé meno Crazy Harley Club), guilda s dobrým progressom, ktorá má poteciál na dávanie všetkých
bossov, ktorí su doteraz otvorení, táto guilda je proste jednou z najlepších guild aliancie
15. Niečo o sebe: Bývam v Košiciach na Slovensku Very Happy , chodím na osemročné gymnázium, baví ma florbal (aktívne sa mu venujem), futbal,
hokejbal mám rád geografiu, matematiku, telesnú a etiku Very Happy.Jednoducho teším sa zo života. Very Happy Z pohľadu WoWka som aktívny a
ochtoný hráč, ktorý dokáže zniesť kritiku za niaku chybu, mám rád túto hru a teším sa z nej .
16.Podmienka prijatia: Všetky potrbné addony mám, sú pripravené na prípadné prijatie do Crazy Harley Club Very Happy, mikrofón mám
17. Prijmám pravidlá slušného správania za moje vlastené správanie, nebudem sa chcovať ako malé decko, pretože nechcem urobiť hanbu CHC?: Niesom žiadny hulvát a rešpektujem toto pravidlo.
18. Beriem na vedomie, že podľa bodu 18. môžem byť vylučený z guildy a nikto sa so mnou nebude ďalej baviť?: Áno suhlasím s týmto pravidlom.
19. Ihneď po vyplnení tejto prihlášky si nachytám TS3 a po prípadnom prijatí do CHC SA zapojím do akcií GC: Už sú teraz nechystané Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Keion
Anonymní




Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyTue Dec 06, 2011 10:49 pm

Ospravdlňujem sa za dorbnú, avšak zásadnú chybu v prihláške: 5. Myslím, že retrina sa hodí do každého raidu, pretože buffov nikdy nie je dosť, moje prípadné prijatie už prenechávam vedeniu CHC.
Ďakujem
Návrat nahoru Goto down
HoodBlood




Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 09. 11
Location : SVK

Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyWed Dec 07, 2011 11:11 pm

Sice retrin a celkovo paladinov je podla mna dost ... ale preco nie, mas malo rokov ale je vidiet ze sa vies spravat BTW prihlaska tiez nice Smile
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyWed Dec 07, 2011 11:25 pm

no ja som ohladom toho veku skepticky, ale tak nech sa ukaze .. re3 paladinov mame asi 2 co je malo, ak bude mat dps tak ok, ale myslim ze max do druheho raidu na icc 25 sa dostanes prvy pochybujem
Návrat nahoru Goto down
Munchen




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 09. 11
Age : 37
Location : stredni cechy

Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyThu Dec 08, 2011 12:31 am

ja nejsem teda skepticka na veku nezalezi Very Happy a ani nepochybu ze by se mohl dostat do main raidu retri chodi mougana a roiben a jestlize by jeden z nich nemohl nebo nemel ten den cas nebo by proste musel delat neco jineho vklidu by mohl jako druhy retri do raidu
Návrat nahoru Goto down
Munchen




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 09. 11
Age : 37
Location : stredni cechy

Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyThu Dec 08, 2011 12:34 am

nak si tedkon nemuzu vzpomenou a timto se nechci nikoho dotknout na aktivniho holy palu mimo Kriplexa:D a jestlize si aktivni i v holy tak super
Návrat nahoru Goto down
Mougan




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 12. 11. 11

Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptySat Dec 10, 2011 2:38 pm

Tak DPS nieje to boh vie čo testovla som ho na dummy mal 5k dps to je clekom dobré ale zas na ICC 25 máme mna a roiben čo znamená že mi vytočíme ovela lepšie DPS ale ak ti nevadí že sa do 25etky nedostaneš pohoda prečo nie ... + ledva sa tam dostane Druhý retrik + glyphy v pohode až na jeden talenty pohoda dmg low gemy pohoda prihláška sa dá ... ale za mna NEUTRAL
Návrat nahoru Goto down
Fredythecow




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 29. 08. 11

Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška EmptyMon Dec 12, 2011 7:47 pm

Tady se progressu queen a professora na 25ce nedočkáš, jinak přihláška dobrá equip nedostačující, PVP doplňky a ještě k tomu retri? Nebásněte tu o tom že do 2. 25ky se další retri hodí, žádná druhá 25ka není a nikdy nebude, protože to sami nechcete a to samé platí o 10ce, až se lidi probudí a začnou skládat 2. a 3. 10ku tak to bude v pohodě ale do té doby,,, jsem PROTI Smile))))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Keion-Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keion-Prihláška   Keion-Prihláška Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Keion-Prihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do G
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: