Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihláška - Shadowstorm

Goto down 
+2
jjakub
ShadowStorm
6 posters
AutorZpráva
ShadowStorm




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 09. 11

Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm EmptyMon Sep 12, 2011 2:44 pm

1. Jméno hlavní postavy : ShadowStorm
2. Povolání a Level : Hunter 80
3. Talenty : Marksmainship (par v survival)
4. Alti : Bleakstorm (71 lvl DK) Ladovka(40 lvl mage) Tedd( 23 lvl druid) Retrystorm (12 lvl Pala)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Eng : 450 Mining: 450
7. Předchozí guildy : Na love, Hornyes
8. Zaměření : PvP (PVE este len eq zbieram)
9. Jak dlouho hraji WoW: okolo roka
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : vela som nechodil kvoli PVP eq ...
11. Popis mého PvE eq : Zbieram PVE eq zatial mám 3 veci
12. Věk : 13
13. Jak často se věnujes WoWku ? : 2-3 hodiny denne
14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : Počul som, že CHC je dobrá guilda
15. Něco o sobě : Som slovák,hru beriem ako hru ;-) a viem pri nej rozmýšľať, som lenivý! Very Happy
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : keď nazbieram pve eq tak celkom slušný DPS a expím palacha takze bude aj heal ;-)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám základní prvky ke hře = TS3 (mikrofon), DBM, EPGP, GC
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu: Súhlasím
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Súhlasím
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm EmptyMon Sep 12, 2011 5:42 pm

Takze vek 13 je pre mna malo spravanie mozno aj dobre ale neverim ze budes moct raidovat dlhsie a nechcem leavera . Takisto nemas ziadny PVE eq a ziadne skusenosti takze ta v raide nemozno vyuzit a palachov mame viac ez full takze toho ani neratam takze ja som PROTI

Su u nas aj PVP hraci ktori ta mozno vezmu v tomto ohlade
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm EmptyMon Sep 19, 2011 12:19 pm

jednoznacne PROTI dovody tie iste ako boli vyssie spomenute
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm EmptyTue Sep 20, 2011 9:00 am

To, že namá pve equip by mi nevadilo - vše se dá získat..., možná je to i slušný hráč - nevím, neznám, neslyšel jsem o něm zatím. Pravda je, že raidy u nás bývají někdy hodně pozdě a nevěřím, že 13-ti letému někdo dovolí sedět u PC do noci. Takže škoda, ale jsem rovněž PROTI.
Návrat nahoru Goto down
Mattaku

Mattaku


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 27. 11. 10

Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm EmptyFri Sep 23, 2011 9:58 am

proti
Návrat nahoru Goto down
Warian




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 29. 08. 11

Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm EmptySat Sep 24, 2011 6:15 pm

Jednoznačne Proti
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihláška - Shadowstorm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Shadowstorm   Prihláška - Shadowstorm Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška - Shadowstorm
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do G
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: