Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihláška - Naikon

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
naikon




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 09. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyWed Sep 21, 2011 7:35 pm


1. Jméno hlavní postavy : Naikon
2. Povolání a Level : Druid 80
3. Talenty : Resto/bala
4. Alti : Death knight 61
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano ?
6. Profese : Mining (450), Engineering (450)
7. Předchozí guildy : tu prvu ani neviem, blood and bone, ordo lentilkas Very Happy
8. Zaměření : PvE
9. Jak dlouho hraji WoW : 1 rok
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : pravidelne chodim VOA, TOC...
11. Popis mého PvE eq : "zatím sbírám PvE eq, průměrný ilvl je 236, PVP doplnky wratful gate, topánky, a wrist" PVE gs 5k
12. Věk : 15
13. Jak často se věnujes WoWku ? : 2-6 hodin denne podla nalady a skole...
14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : Chtěl bych být v Crazy Harley Club kvůli tomu, že sa mi páči vaša guilda su tam v pohode ludia aj 2 moji kamarati no a chcel by som sa konečne už dostať do niakej poriadnej guildy... Smile
15. Něco o sobě : Som taky normálny človek mam rád jazdenie na bajku a WOWKO Very Happy
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : V pohode pomozem hocikomu inemu, chcel by som s vami chodit dungy/raidy a take normalne veci okolo wowka... Smile
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Beriem na vedomie
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyWed Sep 21, 2011 9:53 pm

male skusenosti s raidmi ale hlavne ORDO LENTILKAS + low pve eq som PROTI
Návrat nahoru Goto down
naikon




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 09. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyWed Sep 21, 2011 11:01 pm

no s raidmi mam dost skusenosti neboj, lentilky to je dementna guilda som tam bol iba tak asi 3 dni a potom som leavol je to dmnce Very Happy a eq zhanam... ved kazdy niako zacina, vcera ste zobrali kamosa 70tku ku vam tak neviem preco by mal byt taky problem so mnou ? Wink
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 27. 11. 10
Age : 37
Location : Pardubice

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyFri Sep 23, 2011 2:19 am

arogantni mluva, to ze vezmeme nejakeho tveho kamose, jehoz jmeno jsi ani nerekl, nezarucuje, ze ty budes prijat a dokud nezmenis sve chovani tak prijat nebudes

PROTI
Návrat nahoru Goto down
https://crazyhc.forumczech.com
Mattaku

Mattaku


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 27. 11. 10

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyFri Sep 23, 2011 9:57 am

Proti
Návrat nahoru Goto down
naikon




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 09. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyFri Sep 23, 2011 3:16 pm

mg demencia :DDD no ako myslite... mne je to fuk
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyFri Sep 23, 2011 4:12 pm

posledny prispevok prezradil co som si myslel a potvrdil nas nazor NEPRIJATY
Návrat nahoru Goto down
naikon




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 21. 09. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptyFri Sep 23, 2011 7:51 pm

bolo mi potešením Smile
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptySun Sep 25, 2011 5:27 pm

no - už jste si tu vyměnili sice názory..

Já jsem PRO

vždyť z pár řádků nelze posuzovat člověka. Vždyť by se projevilo ve hře jaký je.... - Já bych ho přijal na zkušební dobu.
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon EmptySun Sep 25, 2011 5:54 pm

NEPRIJATY cloesed
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihláška - Naikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška - Naikon   Prihláška - Naikon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška - Naikon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do G
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: