Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 přihláška - Giselbard

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Gisel
Anonymní




přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyMon Oct 10, 2011 11:21 pm

1) Giselbard
2) Paladin 80 lvl
3) Retri / Holy ( Tank dle potřeby )
4) Nemám
5) Bohužel je napsáno že Stop stav, ale jelikož si myslím že je CHC good guilda a mám tam bratra, tak bych tam velice rád šel.
6) Enchanting ( 450) / JWC (450)
7) SGC - po ročním působení v této guildě sem jí opustil, kvuli málo aktivních hráčů guildy, a malé aktivity na PvE
Cool PvP ( 6k+ GS) / PvE ( 5,5K GS ) v Retri
9) Wow hraji 4 a půl roku a to pouze paladina
10) Zkušenosti jsou dostačující, dá se říci že vše co se dalo sem prošel
11) ilvl je 236+
12) 20
13) 3 hodiny deně dle VŠ
14) do CHC se hlásím proto, protože bych chtěl chodit PvE + další spolupráce v guildě
15) Jsem pohodový člověk, co se rád ve volném čase odreaguje Wow, rád se bavim..
16) tyto věci pro mě nejsou problém, vše mám a kdyby mi náhodou něco chybělo, hned to napravim, EPGP taktéž mám a práce s ním není problém
17) Ano přijímám
18) Ano
Návrat nahoru Goto down
Kibar




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 09. 11

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyMon Oct 10, 2011 11:34 pm

tohoto hráče znám až moc dobře, je to dobrý hráč, a hlavně bezproblémový za mě bych byl Pro
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyTue Oct 11, 2011 2:19 pm

PROTI Paladinov je viac nez full stav su tam ludia ktory maju 5.8 k gs pve a nedostanu sa na raid takze vobec ...
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyWed Oct 12, 2011 1:04 am

Jsem Pro Holadin sa prida hlavne co ma Gear tak sa nestrati a Nezabudat mame 2x ICC 25 Taze PRO na SKusku Smile
Návrat nahoru Goto down
jjakub




Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 21. 02. 11

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyWed Oct 12, 2011 9:29 am

Prihlaska je dost slaba nevidim tam ziadny popis Holy pve equipu vyera to ze ma 6k gs PVP eq a aj sam napisal mala ucast v pvE
Tiez su tu aj holy paladini a celkovo kopa paladinov ale ako chcete .
Návrat nahoru Goto down
Kibar




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 09. 11

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyWed Oct 12, 2011 4:28 pm

jjakub napsal:
Prihlaska je dost slaba nevidim tam ziadny popis Holy pve equipu vyera to ze ma 6k gs PVP eq a aj sam napisal mala ucast v pvE
Tiez su tu aj holy paladini a celkovo kopa paladinov ale ako chcete .
pakliže umíš číst, tak malá účast v pve psal že byla v předcházející guildě Wink
Návrat nahoru Goto down
RaMm




Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 08. 11
Age : 33
Location : Revúca - SVK

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptyFri Oct 14, 2011 12:21 pm

nech sa vyjadri sam o tom holy eq, zase healerov je dost aj na druhu icc 25 ale paladinovia sa siknu dvaja do kazdeho raidu .... tak neviem no
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard EmptySun Oct 23, 2011 10:28 pm

Jsem PRO přijetí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihláška - Giselbard Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška - Giselbard   přihláška - Giselbard Empty

Návrat nahoru Goto down
 
přihláška - Giselbard
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage
» prihlaska do G

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: