Crazy Harley Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Harley Club

Forum WoW skupiny Crazy Harley Club
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 přihláška hanyf

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
hanif
Anonymní




přihláška hanyf Empty
PříspěvekPředmět: přihláška hanyf   přihláška hanyf EmptySun Oct 23, 2011 1:10 am

1. Jméno hlavní postavy :Hanyf

2. Povolání a Level : priest 80

3. Talenty : Shadow/disco

4. Alti : Aitvara (feral druid)

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Skinning (450), Leatherworking (450)

7. Předchozí guildy + dovod preco si z nich odisiel : Bleding Sabbaths (zbytečné wipovačky na icc 10 )

8. Zaměření : PVE 5700 PVP 6107

9. Jak dlouho hraji WoW : 2,5+- let
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : hraju na anthorii od začatku wotlk takže taktiky poznám na vše

11. Popis mého PvE eq : eq mám full pve občas weaponku switchuju s wrathful

12. Věk : 16

13. Jak často se věnujes WoWku ? : ingame jsem většinou nonstop

14. Proč se hlásím zrovna do Crazy Harley Club ? : znám zde pár lidí a slyšel jsem že jste schopní

15. Něco o sobě : jsem chalan Very Happy bydlím kousek od ostravy, miluju kapelu bullet for my valentine , samozdrějmě rád hraju wow Very Happy a víc tak zajimavého asi není Very Happy

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat): Ano

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: (tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ) tohle není os ale pravidla CHC příjmám Wink

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano

19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC: vše mám
Návrat nahoru Goto down
Hanif
Anonymní




přihláška hanyf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška hanyf   přihláška hanyf EmptySun Oct 23, 2011 1:16 am

jo zapoměl jsem prědtím guilda byla ještě OS (kick za neaktivitu)
Návrat nahoru Goto down
hrozen




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 09. 11

přihláška hanyf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška hanyf   přihláška hanyf EmptySun Oct 23, 2011 12:56 pm

jsem pro myslim si good dmg je potreba vzdycky
Návrat nahoru Goto down
Dičko




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 08. 11

přihláška hanyf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška hanyf   přihláška hanyf EmptySun Oct 23, 2011 3:13 pm

Pro na Test In game w mee ( Dko,Dykolokorko,Dyyko)
Návrat nahoru Goto down
Divik

Divik


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 14. 12. 10
Location : ČR

přihláška hanyf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška hanyf   přihláška hanyf EmptySun Oct 23, 2011 10:30 pm

jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihláška hanyf Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška hanyf   přihláška hanyf Empty

Návrat nahoru Goto down
 
přihláška hanyf
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do G
» Prihlaska : Kaellaan DK
» Prihlaska - Milosica Druid
» Prihláška - Yogindo
» prihlaska-nefarisi-mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crazy Harley Club :: Přečíst při první návštěvě :: Přihlášky-
Přejdi na: